Откъде научихте за БГ кафе форума?

Общи дискусии на тема кафе

Модератори: Svetlin, Gaggia

Откъде научихте за БГ кафе форума?

Google търсене
178
80%
Youtube
5
2%
Facеbook официална страница
1
0%
Facebook реклама
1
0%
Друг форум
20
9%
Приятел
11
5%
По време на събитие свързано с кафето
1
0%
Друго(описано в коментар)
5
2%
 
Общо гласове: 222
Krisopk
Нов потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Окт 2024 17:09
Град: Перник
Приготвям кафе с: Делонги за сега

Мнение

при търсене в google за най-добра мелачка. Добре че не се вързах на първите няколко резултата и продължих надолу...
cap7ainjack
Зелено кафе
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Апр 2024 10:39
Град: Plovdiv
Приготвям кафе с: EC221

Мнение

Когато за 1ви път започнах да ровя за кафе машини/кафе в гугъл
Bik1998
Нов потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Яну 2025 23:34

Мнение

Както повечето потребители, при търсене на какъвто и да е проблем или съвет за кафе на български това е първия форум, който излиза. Така, че от Google.
checho
Зелено кафе
Мнения: 27
Регистриран на: 23 Авг 2024 18:51
Град: София
Приготвям кафе с: Gaggia 2008 + Eureka Mignion Specialita

Бивша: Saeco Poemia + Delonghi KG79

Мнение

От търсене в google за читава кафемашина за вкъщи.
pifski
Нов потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2022 21:47
Град: Разград

Мнение

При търсене на добра кафемелачка
xlid
Нов потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Юли 2024 18:51

Мнение

Явно масово повечето потребители стигаме до тук след като сме почнали проучване за добра кафемашина и мелачка :)
kristianboyanov
Зелено кафе
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Фев 2025 16:11
Град: София
Приготвям кафе с: Aeropress

Мнение

Съвсем случайно, докато търсех информация за кафемашина, която бях набелязал да купя.
Barni95
Нов потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 09 Мар 2025 21:36
Град: Разград
Приготвям кафе с: Кафе машина

Мнение

Като търсих информация за кафемашина в google
Bokata
Нов потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Мар 2025 18:03
Град: София
Приготвям кафе с: Все още си купувам

Мнение

До миналата година не бях близвал кафе. Миналата година ходих до Италия и там пих и ми хареса. В България по магазинчетата на детските площадки навсякъде кафето не струва и се запалих да си правя кафе у дома, като не очаквах да е такава наука. Та от google научих за форума.
Snoopy22
Нов потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Апр 2025 09:32

Мнение

Фен съм на добре приготвеното кафе и желанието ми да сменя старото Саеко ме доведоха до форума. По конкретно темите за Gaggia Classic.