Каква марка кафемашина ползвате?

Форум за обсъждане на кафемашини

Модератори: Svetlin, Gaggia

Каква марка кафемашина ползвате?

ACS/Advanced Coffee Solutions
2
1%
Ascaso
1
0%
Astoria
1
0%
Bezzera
5
1%
Brasilia
12
3%
Carimali
0
Няма гласували
Conti
1
0%
De'Longhi
40
11%
ECM
13
4%
Elektra
0
Няма гласували
Expobar
3
1%
Faema
1
0%
Francis Francis By Illy
2
1%
Futurmat
0
Няма гласували
Gaggia
100
28%
Grimac
0
Няма гласували
Iberital
0
Няма гласували
Isomac
4
1%
Jura
3
1%
Krups
8
2%
La Cimbali
1
0%
La Marzocco
3
1%
La Pavoni
10
3%
La San Marco
0
Няма гласували
La Spaziale
1
0%
Lelit
49
14%
LONDINIUM
1
0%
Nuova Simonelli
2
1%
Philips
1
0%
Profitec
11
3%
Quick Mill
5
1%
Rancilio
27
7%
Rocket Espresso
7
2%
Saeco
19
5%
Sage/Breville/Gastroback
9
2%
Sanremo
0
Няма гласували
VBM/Vibiemme
3
1%
WEGA
1
0%
Друга(описана в коментар)
15
4%
 
Общо гласове: 361
Аватар
Levcho
Зелено кафе
Мнения: 26
Регистриран на: 25 Юли 2023 18:22

Мнение

Имам две от тази машинка, ползвам ги, приятно кафе изкарват. Бяха на много добра цена преди години в Метро.

Klarstein Passionata 20

Изображение
veso1968
Зелено кафе
Мнения: 22
Регистриран на: 27 Сеп 2024 11:23
Град: София
Приготвям кафе с: Lelit Anna

Мнение

Lelit Anna 2 PID, за сега съм доволен!
thunders
Нов потребител
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Сеп 2024 08:30
Град: Пловдив
Приготвям кафе с: Saeco Poemia, Lelit Victoria, Gaggia Classic Evo Pro

Мнение

Имам две машини Lelit Victoria и Gaggia Classic Evo Pro .
Dani
Нов потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Яну 2026 23:44
Приготвям кафе с: Lelit Victoria
ECM Puristika
Comandante C40 MK4

Мнение

Lelit Victoria и ECM Puristika
TodorDoshkov
Нов потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Яну 2025 14:23
Град: Пловдив

Мнение

Hibrew h10b
jts
Нов потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Юни 2026 15:45
Град: София
Приготвям кафе с: Quickmill Pop / Gaggia Classic Up

Мнение

Quickmill Pop и Gaggia Classic Up