Здравейте,
За Classic e, става за старите класици, не знам колко мл е, но го дават, че е с 25% по-голям от алуминиевият. По-тежък е мисля с около 700 грама, има доста инфо в интернет. Като качество изработката е много по-добра.
Става и за Gagiuino.
Клапанът за пара на shades of coffee също е много добър, доволен съм и от него.



