Df64 мелачка от България

Съвети при покупка или надграждане на кафе оборудване

Модератори: Svetlin, Gaggia

Alexhara
Нов потребител
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Окт 2025 22:03
Град: Veliko Tarnovo

Мнение

Здравейте, мисля да купя една DF64. Намерих я в български сайт за 620, и затова искам да питам читав ли е този сайт и взимал ли е някой от вас неща оттам:
dfgrinderТОЧКАcom
Аватар
zing
Светло изпечен
Мнения: 105
Регистриран на: 27 Дек 2021 13:28
Град: Плевен
Приготвям кафе с: Gaggia Classic & Eureka Mignon Zero 65 All Purpose

Мнение

Ако ще рискуваш, рискувай тук :)
https://df64coffee.com/collections/models

или тук, има отстъпка за членове на форума
https://barshaker.ro/echipamente-horeca ... df64coffee
www.zing-studio.com
Alexhara
Нов потребител
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Окт 2025 22:03
Град: Veliko Tarnovo

Мнение

Май ще е Eureka Zero. Ще ми е първата и ще се ползва за 1 кафе дневно на евентуално Лелит Виктория.
Дали Еуреката е по-добра или ДФ64? И ако, то коя генерация?
Artzox
Нов потребител
Мнения: 0
Регистриран на: 08 Дек 2025 17:55

Мнение

Искам да питам и аз за този сайт. Телефонът е изключен...
Някой има ли наблюдения?
ch.atanasov
Нов потребител
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2024 16:25
Град: Сф
Приготвям кафе с: Gaggia Tebe

Мнение

до преди няколко дни имаше black friday промоции на https://barshaker.ro/ и тези мелачки бяха на доста ок цени там.
Навсякъде ревютата са им доста добри - не знам обаче дали си заслужава да се смени Eureka с нещо такова "модерно" :)
veso1968
Зелено кафе
Мнения: 22
Регистриран на: 27 Сеп 2024 11:23
Град: София
Приготвям кафе с: Lelit Anna

Мнение

Artzox написа: 08 Дек 2025 17:57 Искам да питам и аз за този сайт. Телефонът е изключен...
Някой има ли наблюдения?
Привет, цената е подозрително ниска! ;)
Аватар
nick_dimitrov
Зелено кафе
Мнения: 29
Регистриран на: 27 Май 2025 19:20
Приготвям кафе с: AVX DB1X,Cafelat Robot ,French press,V60,
Mago Maga Roaster,DF64V Gen 3,SSP Lab Sweet V3

Мнение

DF64V Gen 3 е налична

Аз поръчах и получих със сребрист цвят.
Все още не е използвана,само я включих към напрежение.
Двигателят е изключително безшумен на празен ход,ще видим при работа със светло кафе...
Исках да уточня определени спецификации за новата Gen 3 и хората бяха много коректни,отговориха на всички въпроси.

това са част от характеристиките,може и да пропускам нещо:
DF64V Gen3:
400W power
800-1800rpm
plasma generator now moved to the outside of the corpus
veso1968
Зелено кафе
Мнения: 22
Регистриран на: 27 Сеп 2024 11:23
Град: София
Приготвям кафе с: Lelit Anna

Мнение

nick_dimitrov написа: 01 Май 2026 19:03
Привет колега, дай някакъв отзив за мелачката.
Аватар
edimitrov
Зелено кафе
Мнения: 42
Регистриран на: 21 Апр 2024 02:28
Град: Плевен
Приготвям кафе с: Gaggia Classic ri9480/11 2019 + Comandante MK3 Black Nitro + AVX DF64V GEN.3

Мнение

Аз ползвма точно тази. Дори съм я пуснал в тема отпреди повече от година и съм доволен определено се справя с меленето. Тиха е . Ако се мели със затворен капак е тиха с отворен се чува поносимо. Лесно се чисти с прахосмукачка. Променливите обороти си е добро решение. При някои кафета от любопитство съм тествал с промяна в оборотите - играя си между 900 и 1100 и се усещат различни нюянси въ ввкуса и така може да си настройш по вкус текущото ти кафе. При празна машина еко не си до нея няма да чуеш как работи съм я забравял по 2-3 часа да работи - досега не съм я повреждал от това. Няма функция да се изключва при празна работа след определено време. Може би това ще е добра опция откъм сигурност.

Обратно към “Избор на кафе оборудване”