През Brave не може да се създава нова тема

Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло

Модератори: Svetlin, Gaggia

motospeedmax
Нов потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 03 Апр 2026 00:12

Мнение

Здравейте,
При използване на браузър Brave не е възможно да се създава нова тема. В същото време е възможно добавяне на коментар по съществуваща тема. Тъй като съм новорегистриран потребител, мислех, че проблемът е от профила ми и е нужно да мине време след активация. Търсих доста информация в ЧЗВ и други теми относно ограниченията за новите потребители, но не намерих да има такова ограничение. Случайно реших да пробвам през друг браузър и вече бутонът за нова тема беше видим.
Реших да адресирам проблема като самостоятелна тема, за да може други потребители също използващи Brave, да намерят информация и да сменят браузъра при създаване на нова тема :idea:
В момента използвам версия на Brave: v1.89.132 (Apr 9, 2026), но и с предишната версия беше същото.
CafeDelMar
Нов потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Апр 2026 01:07
Град: София
Приготвям кафе с: HiBREW H10 Plus
HiBREW Grinder G5
TIMEMORE Chestnut C5 ESP PRO
DELONGHI ECP 35.31

Мнение

Благодаря за разяснението! :coffee: :clap:
А аз се чудех защо не става, също си помислих за ограничени потребителски права. :(
disign
Средно изпечен
Мнения: 221
Регистриран на: 19 Окт 2020 14:41

Мнение

Погледнах какво се случва в Брейв. Форума има инсталиран плъгин за съгласие с употребата на бисквитки, но щита на Брейв филтрира този попъп (полупрозрачен аквамарин в хедъра). Без да се появи попъп няма как да натиснете на Приемам. Като натиснете приемам се създава бисквитка за сайта с име `coffeeforums_bg_ca` и стойност 1. Когато бисквитката си е на място ще имате и бутон за нова тема.
Технологично, предполагам че попъпа работи през таг мениджъра, така че трябва или да свалите шийлда за този сайт, или просто да разрешите trackers&adds.
Накратко - иконката на Брейв и клик на Shields are up for this site, за да ги изключите.
motospeedmax
Нов потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 03 Апр 2026 00:12

Мнение

Потвърждавам, че при следване на стъпките които си описал вече работи. Благодаря за техническата помощ @disign !

Обратно към “Мнения, предложения и въпроси относно Coffeeforums.bg”