Заслужава ли си? Моля задавайте своите въпроси относно конкретни обяви или оферти само в тази тема!

Съвети при покупка или надграждане на кафе оборудване

Модератори: Svetlin, Gaggia

Аватар
nass
Зелено кафе
Град: София
Приготвям кафе с: Saeco Poemia и Eureka Mignon - red

Мнение

Здравейте,

това заслужава ли си?
https://www.olx.bg/d/ad/baratza-encore- ... derIndex=2
Dimi
Тъмно изпечен

Мнение

nass написа: 01 Апр 2022 16:32 Здравейте,

това заслужава ли си?
https://www.olx.bg/d/ad/baratza-encore- ... derIndex=2
Няма да те направи щастлив, по-вероятно обратното!
Филтърна мелачка за начинаещи, "настройвана" за еспресо с кофти външен вид! Аз не бих е взел!
;)
Stefo
Нов потребител
Приготвям кафе с: Gaggia Classic

Мнение

Здравейте,

Виждам в Алиекспре няколко магазина предлагащи Timemore Chesnut C3 с ъпгрейднати ножове спрямо С2.
Цена там 130-150 лв
Не видях да е споменавана тук и предполагам никой не я е тествал на живо, но бих се радвал на мнения дали би вършила работа за еспресо, макар и "по картинки"
Wlado
Тъмно изпечен
Приготвям кафе с: ACS MINIMA, Eureka Drogheria, Lelit pl041tem, Gene CBR 101 coffee roaster

Мнение

Stefo написа: 08 Апр 2022 20:59 Здравейте,

Виждам в Алиекспре няколко магазина предлагащи Timemore Chesnut C3 с ъпгрейднати ножове спрямо С2.
Цена там 130-150 лв
Не видях да е споменавана тук и предполагам никой не я е тествал на живо, но бих се радвал на мнения дали би вършила работа за еспресо, макар и "по картинки"
От това което чета, че си мисля да си купя една ръчна май е с големи стъпки. С една дума ако става, ще се регулира с количеството...

p.s.

На втори поглед може да е - ножовете на ц3 изглеждат яки
Последно промяна от Wlado на 11 Апр 2022 00:23, променено общо 1 път.
Stefo
Нов потребител
Приготвям кафе с: Gaggia Classic

Мнение

Моите колебания са все още между такъв тип ръчна или нещо електрическо втора употреба от тук, но след многото четене и гледане, това ми хвана окото. Поне на хартия стои по-добре от С2 с тези допълнителни зъби в тясната част на конуса
Wlado
Тъмно изпечен
Приготвям кафе с: ACS MINIMA, Eureka Drogheria, Lelit pl041tem, Gene CBR 101 coffee roaster

Мнение

Stefo написа: 10 Апр 2022 21:42 Моите колебания са все още между такъв тип ръчна или нещо електрическо втора употреба от тук, но след многото четене и гледане, това ми хвана окото. Поне на хартия стои по-добре от С2 с тези допълнителни зъби в тясната част на конуса
Звучи добре на втори поглед
TTM
Зелено кафе
Приготвям кафе с: Gaggia Classic 2019

Мнение

Заслужава ли си според вас втора употреба (явно си е старичка) мелачка Варио за около 300 лв? Или по-добре за сходна цена Gaggia MDF 2? В процес съм на търсене на читава мелачка за еспресо - за сега безрезултатно. Може и оферти да пращате. :confusion-shrug:
Аватар
nass
Зелено кафе
Приготвям кафе с: Saeco Poemia и Eureka Mignon - red

Мнение

TTM написа: 14 Май 2022 10:17 Заслужава ли си според вас втора употреба (явно си е старичка) мелачка Варио за около 300 лв? Или по-добре за сходна цена Gaggia MDF 2? В процес съм на търсене на читава мелачка за еспресо - за сега безрезултатно. Може и оферти да пращате. :confusion-shrug:
Здрасти,
Не бих си взел Gaggia за 300лв., но съм чел много добри отзиви и ревюта за Варио. Не съм сигурен дали Gaggia ще мели за еспресо.

Поздрави,
rafeto
Зелено кафе
Град: Бургас
Приготвям кафе с: Gaggia classic

Мнение

Здравейте, какво вие мнението за кафемелачките от обявата? Някой работил ли е с продавача?
https://www.olx.bg/d/ad/profesionalni-k ... 7G2dH.html
Аватар
Пачко_007
Тъмно изпечен

Мнение

@rafeto ,моят Майор съм го купил от него, и е коректен.

Обратно към “Избор на кафе оборудване”