Спам?

Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло

Модератори: Gaggia, glatzial

Dimi
Средно изпечен

Мнение

Здр.

Много съм учуден, как се определя какво е спам и как се действа от страна на отговорните лица!!

В рубрика за определена марка машина (и то само със заглавие на посочената такава, т.е без конкретен подвъпрос, или казано просто - тема с общо понятие) питам автора на темата, какви аргументи го подбуждат да предприеме модифициране на уреда който претижава, с цел да се създаде една интересна дискусия, да се чуят и кажат различни мнения. От това живее един форум и това е в крайна сметка смисълът му.
Това че съм отговорил с една единствена дума "окей" отговорът на автора и моето /окей/ се изтриват безцеремонно с обяснението че било спам.

Трябва ли да цитирам още стотици подобни "пълни с информация" и "квалифицирани" отговори, които интересно не са изтрити?

Като например един от рода на, цитат: "
Не ми се спори повече теоритично по въпроса, безмислено ми е, ако някой иска нека да продължи.

А между другуто, целта ми беше, доколкото е възможно точно този въпрос да се обработи теоретично-от повече юзъри, по формата на една приятна дискусия.

Моля, ме не ме разбирайте погрешно, много се радвам че го има този форум и че кафекултурата в Бг расте.
Мисля, че може и малко по-демократично. Почти всички ние четеме и в други чужди форуми... Има теми там които достигат до по 460 страници. Виждал съм и отговори, които са само една единствена точка "."
Благодая Ви много.

Поздрави ;)
Аватар
Gaggia
Coffee scientist
Град: Благоевград
Приготвям кафе с: Vesuvius/Monolith

Мнение

Спокойно можеш да пуснеш тема в съответния раздел и да задаваш въпроси, обещавам да не участвам в нея, а само да следим с екипа за спазване правилата на форума, отговори като Окей, Добре, Благодаря, Супер ще бъдат изтривани, съжалявам за разочарованието у теб по този въпрос. Техническите раздели ще останат възможно най-чисти от общи приказки.
И понеже ходим и по други форуми, мога да кажа че този за малкото си време на съществуване е изпълнен с добра конкретика, богато съдържание, възпитани потребители и полезни илюстрации, надявам се да си остане така.

Благодаря за разбирането.

PS Дори и заглавието на тази тема не както трябва
главен редактор
Dimi
Средно изпечен

Мнение

Разбира се, че ако ми лежи някаква тема на сърцето ще я пусна там където и е мястото. В случя не бях аз авторът на темата, а се обръщах към него с въпрос, което е абсолютно легитимно.

Да, съгласен съм - форумът има добри рамки, добре се развива и трябва така да остане.
Но изказване на мнения, предложения, критика и т.н е една съвсем нормална практика.
Нищо лично @Gaggia.
Лек ден на всички! ;):coffee:
Аватар
Rotor
Средно изпечен

Мнение

Не знам дали това е спам, но няма нужда от напрежение :)