Предложения за подобряване

Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло

Модератори: glatzial , Svetlin , Gaggia 

georgebg
Светло изпечен
Град: София
Приготвям кафе с: VBM Domobar Super Digital
G-IOTA DF64
1Zpresso K-Plus
Hario Drip Pot Wood Neck

Мнение

ShottegeN написа: 17 Сеп 2021 10:20 Ако не е много трудоемко, може да се включи някаква чат форма, за да се избегне спам в темите и пускането на нови теми за всеки конкретен въпрос. Примерно когато някой пише за опита си с дадена кафемелачка и конкретен вид кафе зърна, ако на няколко човека им се прииска да опитат това конкретно кафе, да не се пуска нова тема само за това кафе или да пишат 10 човека ЛС на този потребител. Също за нов потребител, искащ да зададе конкретен въпрос, ще е по-лесно да го зададе в чата и ако трябва да се пусне тема след това, да намери точния раздел за нея. Сигурен съм, че не откривам аз топлата вода и вероятно си го е мислил някой от екипа на форума, просто правя предложение, ако не е много сложно, може да улесни работата на админи и модератори. :)
Обикновено за такава цел се прави Discord канал на форума и там може има различни чат стаи по интереси....
Stefko
Светло изпечен
Приготвям кафе с: Чайник

Мнение

Да в един от форумите където съм по-редовен, също използват дискорд и определено спама във форума спадна, едната чат стая е почти без цензура.
Само регистрираните потребители могат да преглеждат прикачените файлове.
Ръководен от естетиката исках каймак,
сега се ръководя от вкуса и аромата.
gterziev 
Зелено кафе
Приготвям кафе с: Rancilio Silvia && Rocky

Мнение