Пекарна на кафе /дистрибуция - Мартинес - София

Препоръки и отзиви за местата от които купуваме кафе, кафе обoрудване и резервни части

Модератори: glatzial , Gaggia 

Аватар
Gaggia 
Coffee scientist
Град: София
Приготвям кафе с: Vesuvius/Monolith

Мнение

Тема за отзиви от тази фирма за дистрибуция и печене на кафе.
Пробвал съм само Papua New Guinea Elimbari, средно към светло изпечено с интересен вкус.
Изображение

Martines Caffe Family Coffee Roastery - Онлайн магазин за сурово, печено кафе и свързаните с тях продукти: https://kafenaedro.com/ - с безплатна доставка

Ние сме Мартинес Кафе – семейна пекарна. Основана през 2005 г. от Владимир Малканов, следвайки убеждението, че хората заслужават да се наслаждават на всяка чаша прясно изпечено кафе.

Свързани от общата ни любов към откритията и внимание към детайлите, нашето семейство работи усилено в екип, позволявайки ни да отделим необходимото време на всеки клиент и да изберем заедно най-подходящото и вкусно кафе.

Ако сте от хората, които обичат да експериментират като опитват нови и разнообразни вкусове, и търсят високо качество, то тогава не се колебайте да разгледате нашите специални кафета в онлайн магазин ни (линк към него ще откриете по-долу).

Семейна пекарна “Martines caffe” старателно се грижим да предлагаме голям асортимент от кафета като държим винаги те да бъдат прясно изпечени и не правим компромис с качеството. Ако решите да се възползвате от нашите продукти, имайте предвид, че при поръчка над 60 лв., доставката по Еконт поемаме ние!

Специално прясно изпечено кафе

Специално кафе ПРОМОЦИЯ на месеца
главен редактор
Аватар
batkovan 
Младши бариста
Град: Варна
Приготвям кафе с: Bezzera Unica PID, kinu m47, ceado e8d

Мнение

Имат и добри промоции в момента. Ако са прясно печени 'единичният произход' си заслужава още повече.
Аватар
martin76
Светло изпечен
Град: Русе
Приготвям кафе с: Lelit Anita 042 emd

Мнение

Някой поръчвал ли кафе в тоя сайт https://kafenaedro.com/кафе/кафе-single ... t=8/page=4?
Цените са като на другите пекарни. Дали и кафето им го бива?
tanatsi
Нов потребител
Град: Sofia
Приготвям кафе с: Gaggia classic

Мнение

В продължение на 3 години Иргачефф,мен лично ме кефи.За количество най-добре е на място като предварително се обадите по телефона.
Аватар
batkovan 
Младши бариста

Мнение

@martin76 имаме за тях тази тема. Аз съм им пробвал перу, кения АА и колумбията. В този ред ги харесах.
Аватар
martin76
Светло изпечен

Мнение

Поръчах за проба иргачев, кения и колумбия да видим.
Krasimir.Kovachev
Зелено кафе

Мнение

Най-доброто съотношение цена/качество в България за мен.Препоръчвам Папуа Нова Гвинея
Аватар
batkovan 
Младши бариста

Мнение

Имаха 50% намаление в coffeecup и понеже продават и по 100 гр взех за проби. Печено 28.01
Изображение

Пробвах едната папуа енорга и индийското. Папуата ми хареса прилича на кения аа, интересен вкус, а индийското не ме впечатли.
Аватар
Skala
Зелено кафе
Приготвям кафе с: Gaggia Classic
Rancilio Rocky

Мнение

Прегледах сайта на Мартинес, цените са много добри. Изглежда, компромисът е в датата на печене. Може би ще поръчам и аз следващия път. Как е вкусът в сравнение с Домани например (защото там е винаги супер прясно)?
Аватар
martin76
Светло изпечен

Мнение

Kaфето дойде, печено е на 21.02.2019 г. Имаше подарък (Никарагуа и Уганда), който сега консумирам. Никарагуанското е по добро за мен. Собственика е отзивчив и казва, че след поръчка се пече кафето, тоест винаги е прясно.