:coffee: Добре дошли в Coffeeforums.bg - Българските кафе форуми :coffee:
На това място може да намерите богата и полезна информация относно кафето и кафе културата като цяло, методите за приготвяне на любимата ни напитка, технически съвети и насоки, новости, споделяне на опит от ентусиасти или опитни професионалисти, както и да се запознаете с други кафе любители от България.
Бихме се радвали да се присъедините към нашето кафе общество, като се регистрирате във форума.
Очакваме Ви!

Избор на прахосмукачка робот.

Място за обсъждане на всякакви теми несвързани с кафе-хобито, спазването на добрия тон и правилата на форума е в пълна сила

Модератор: Gaggia

Потребителски аватар
martin76
Светло изпечен
Регистриран: 23 яну 2019 15:47
Град: Русе
Приготвям кафе с: Lelit Anita 042 emd
Отзиви: 9
Рейтинг : 33

Избор на прахосмукачка робот.

Мнение от martin76 » 10 фев 2019 19:46

Интересно ми е, какво ви е мнението за прахосмукачка робот irobot roomba 896 https://irobotforyou.com/продукт/irobot-roomba-896. "Началника" иска да и взема една такава. Помагайте.
Потребителски аватар
blazarov
Тъмно изпечен
Регистриран: 29 окт 2018 13:51
Град: София
Приготвям кафе с: Rancilio Silvia v5 + Eureka Mignon
Brasilia Lady + Mazzer Super Jolly
Отзиви: 58
Рейтинг : 198
Контакти:

Re: Избор на прахосмукачка робот.

Мнение от blazarov » 10 фев 2019 20:59

Вкъщи трета година всеки божи ден чисти китайска ilife a4 за 300лв и е перфектна. Покрай мен е пълно с къщи дето се топлят на кюмюр и е много много прашно. Общо взето най-мръсния квартал в София.
Ползвал съм 2 седмици скъп модел на irobot и с нищо не беше по-добра.
Потребителски аватар
peterstamov
Зелено кафе
Регистриран: 03 дек 2018 19:17
Отзиви: 0
Рейтинг : 30

Мнение от peterstamov » 10 фев 2019 21:17

Хвали ли са ми xiaomi такива.
May the Force be with you!
Потребителски аватар
martin76
Светло изпечен
Регистриран: 23 яну 2019 15:47
Град: Русе
Приготвям кафе с: Lelit Anita 042 emd
Отзиви: 9
Рейтинг : 33

Мнение от martin76 » 10 фев 2019 21:51

Имам един праг от 2 см и едно канапе с ниско дъно. Румбата се справи успешно с двете препятствия. Притеснявам се ако сменя марката, защото не мога да тествам на терен. Някой пазарувал ли е от https://edigital.bg, защото цената е 20% по ниска от другите.
Doychev
Нов потребител
Регистриран: 10 яну 2019 19:15
Град: Бургас
Приготвям кафе с: Brasilia Lady, Kinu Traveler
Отзиви: 61
Рейтинг : 5

Мнение от Doychev » 14 май 2019 21:40

Здравейте. От Янури сме с xiaomi и сме доволни. Не е хаотичен, можеш да му направиш маршрут. Може и да мие доколкото зная, но досега не сме пробвали.
sheitan
Нов потребител
Регистриран: 13 май 2019 09:37
Град: Sofia
Приготвям кафе с: Rocket Cellini Evo2
Отзиви: 0
Рейтинг : 1

Мнение от sheitan » 14 май 2019 23:09

Аз имам Eufi това е дъщерна фирма на Anker ако я знаете, доста читави неща правят на добри цени !
Потребителски аватар
glatzial
Тъмно изпечен
Регистриран: 07 мар 2019 17:52
Град: София
Приготвям кафе с: VBM Domobar Junior HX / Ceado E5P
Отзиви: 110
Рейтинг : 103

Мнение от glatzial » 15 май 2019 00:01

Аз съм с Румба 980 и съм много доволен. Ако някой се чуди за модел - от 800 нагоре, защото са с гумени четки и по-хубав контейнер. Ако имате домашно животно направо си e задължително - гумените се чистят много по-лесно от нормалните. Въобще всичко в румбата, дори ниските модели, е мислено да бъде модулно и лесно за смяна и поддръжка. Това е може би единственият им плюс спрямо конкуренцията.
Други добри марки, които приятели имат и са доволни са Шаоми и Неато. Шаоми е сигурно едно от най-добрите съотношения цена/качество. Но аз лично имам резерви към марката - напълно необосновани и нелогични, но ги имам.
Като сайт - горещо препоръчвам https://www.myrobotcenter.eu/
Бърза доставка до БГ (тук ги доставя Интерлогистика), 5 години удължена гаранция и допълнителни аксесоари безплатно. Отделно са с доста ниски цени. Купувано е от мен и приятели от сайта - всичко му е наред. Веднъж им бяха свършили наличностите на безплатните аксесоари, които вървят като подарък. Като заредиха ми ги пратиха само тях отделно. Точни са.
Благодарили на glatzial за публикацията:
Иван Вълков
Рейтинг: 7.69%
Отговори

Върни се в “Извън темата”